вівторок, 27 лютого 2018 р.

Герої не вмирають

Герої не вмирають
Учні 10 класу підготували виступ-реквієм «Зима – що нас змінила», щоб вшанувати памꞌять Героїв Небесної Сотні. Були згадані трагічні події зими 2014 року.
На відео діти побачили, як безстрашно стояли за правду прості, звичайні люди, які стали солдатами свого народу. Учні читали вірші, в яких кровꞌю запеклася історія. До глибини душі зворушила пісня «Плине кача», під яку прощалися з Героями Небесної Сотні. Хвилиною мовчання учні і вчителі вшанували памꞌять героїв, які загинули у морозні дні лютого 2014 року і героїв, які загинули під час АТО.
Будьмо гідними їх памꞌяті героїв, любімо свою Україну не тільки словом, а й ділом. Ми є творцями історії.

                                                              Педагог – організатор Павлишин О. О.




Свято уккраїнської казки

Казка живе поряд з нами з дитинства, зачаровуює завжди красою рідного слова. Її  люблять усі діти, і не тільки. Про це переконалися гості, які завітали до нас на  "Свято української казки". Учні класу перевтілилися у героїв своїх улюблених казок.  Дівчинка-українка та хлопчик-українець запросли усіх у чарівний світ - світ української казки. Королева казок пригадала усім про великий скарб нашого народу - казку. Герої українських казок вітали гостей віршами і піснями. А інсценізація казки "Коза-Дереза" довела, що дружба - велика сила.





Поринаючи у світ української казки, діти мали змогу розвивати свої творчі здібності, сценічну майстерність, почути красу рідної мови. А ще стати добрішими, мудрішими, сильнішими, милосерднішими. Всі присутні на святі отримали масу позитивних емоцій. 

                                                        Класний керівник Носевич О. О.

Протокол вибір підручників







четвер, 15 лютого 2018 р.

Життя пташок узимку

Життя пташок узимку
До уроку природознавства учні 2-Б класу разом з батьками  підготували проект на тему: «Життя пташок узимку».
Частина дітей проект виконала у письмовій формі. Вони розказали про те, яких пташок ми можемо побачити узимку у нашій місцевості, чим вони живляться, про їхню поведінку. Головна думка усіх робіт була така, що пташки гинуть не від холоду, а від голоду. Найбільш вразило нас те, що з десяти пташок зустрічає весну тільки троє.



Друга частина дітей за допомогою батьків виготовила годівниці. Ми їх повісимо в шкільному саду. І хочемо, щоб кожна пташка своїм веселим щебетом привітала нас з весною.

Мандрівник Сковорода

Мандрівник Сковорода
Григорій Савич Сковорода посідає унікальне місце в історії української культури. Він, у повно­му розумінні слова, — учитель життя, який на осо­бистому прикладі показав сучасникам гідний його зразок. Він належав до того типу мудреців, яким поталанило втіли­ти в повсякденному житті своє розуміння блага, істини і краси, чиї «божественні пісні», байки, діалоги, трактати, притчі, листи завершують золоту добу українського бароко.
Учні Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вирішили вшанувати пам`ять великого філософа і підготували літературно-музичну композицію «Мандрівник Сковорода». Старшокласники ознайомили учнів школи із цікавими фактами із життя, поезією та байками Григорія Савича.